Ekonomi:
İMZALANAN PROTOKOLLE SAVŞAT BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE %30 ZAM
 İMZALANAN PROTOKOLLE SAVŞAT BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE %30 ZAM 

Haber:Dilek ONAY CAN 

Belediye İş Sendikası ve Şavşat Belediyesi arasında yapılan ek protokolle Belediye işcilerine %30iyilestirme yapıldı.

Şavsat Belediyesinde  görev yapan işçi personelinin yetkili sendikası Belediye-İş Sendikası ile sürdürülen ek protokol görüşmeleri imzalanan protokol ile sonuçlandı.

Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı  Yaşar Kaspar, Belediye İş Şube Yöneticisi ve İşyeri Temsilcisi Vural Şimşek ile  Şavşat Belediye Başkanı  Nihat Acar’ın imzaladıkları ek protokol ile belediyede  çalışan işçi personelinin maaşlarında %30 oranında iyileştirme yapıldı.

Ek protokolden sonra Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı  Yaşar Kaspar, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’a teşekkür ederek;”İmzaladığımız ek protokol  Savşat Belediyemize hayırlı olsun.Her zaman emekçilerin yanında bulunan  Nihat Acar başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim”dedi.

Göreve geldiğinden bu yana her zaman emekçilerin yanında olduğunu ifade eden Savşat Belediye Başkanı Nihat Acar,”imzaladığımız ek protokol,belediyemize hayırlı olsun.Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı  Yaşar Kaspar, Belediye İş Şube Yöneticisi ve İşyeri Temsilcisi Vural Şimşek beye teşekkürkerimi sunarım’dedi.

Öte yandan;Belediye İş Sendikası ve Şavşat Belediyesi arasında yapılan ek protokol Belediye işçileri tarafından sevinçle karşılandı.


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ORTAHİSAR’DA BULUNAN 6 ADET TAŞINMAZ İHALE...

Haberi Oku