Güncel:
Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nin Şubat sayısında camiaya ve taraftarlara seslendi

 Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi’nin Şubat sayısında camiamıza ve taraftarlarımıza seslendi:

Değerli Trabzonsporlular;

Trabzonspor futbol A takımının sahada ortaya koyduğu başarı, birkaç nedenden dolayı ‘sıradan’ değildir. Her şeyden önce spor kamuoyunda halen pek çok kişinin skor tabelasında veya puan durumunda rakamlardan ibaret gördüğü şey, bizim yaklaşık dört yıllık çabamızın meyvesidir. Göreve geldiğimiz ilk günlerden itibaren sistem ve sürdürülebilirlik temelli çizdiğimiz yol haritasına sizlerin de desteğini alarak sadık kalmayı başardık. Bundan sonra da hedeflerimiz doğrultusunda aynı sadakat ve kararlılıkla yürüyeceğiz. Bu sezonun #L1DER takımını kucakladığımız gibi, geleceğin Trabzonspor’unu da beraber inşa edeceğiz.

Bu sezonun başarısını sıra dışı kılan diğer unsur, en güzel ‘kucaklaşma’ sözü ile ifade edilebilir. Camianın her birleşeni, taraftarı, futbolcusu, Divan üyesi, personeli, kısacası senelerdir içinde biriktirdiği büyük özleme cevap arayan herkes birbirine sımsıkı kenetlendi. Başarı formülünün çarpan hanesine her şeyden önce bu dayanışma yazılmalı.

Neticede Trabzonspor emin adımlarla yoluna devam ediyor. Hepimizin cânı gönülden duyduğu arzu aynı: Sezon sonu vuslat olsun. Bu vuslatı kimileri, her sezon zirve yarışında görülen diğer ekiplerin kötü gidişinin içinden sıyrılıp gelen bir takımın başarısı sayacak. Oysa bizim için bir son değil, bir başlangıç olacak. Sonrasında da tabir yerindeyse ‘oyun disiplininden kopmadan’ hedef ve ilkelerimiz doğrultusunda Trabzonspor için çalışmaya devam edeceğiz. Başarımızın spor kamuoyu için bir çeşni, farklı bir lezzet olmadığı asıl bundan sonra anlaşılacak.
Tüm taraftarlarımıza sağlıklı, keyifli ve huzur dolu günler diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle…

AHMET ALİ AĞAOĞLUArakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Çebi’den Doğalgaz Açıklaması

Haberi Oku