Güncel:
Ali Faiz: 'Önceliğimiz Türkiye dedik, önceliğimiz demokrasi dedik, önceliğimiz halkın iradesi dedik”

 

Türkiye Yol-İş Sendikası Trabzon 1 no.lu Şube Başkanı Ali Faiz,  15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

 

Ali Faiz yaptığı açıklamada: “Türkiye Yol-İş Sendikası olarak, 15 Temmuz 2016 gecesi Ülkece maruz kaldığımız ihanet girişimini, Ülkemize ve demokrasimize sahip çıkmaya yönelik verdiğimiz mücadeleyi ve ödediğimiz bedelleri tüm dünyaya değişik platformlarda sözlü, yazılı ve görsel olarak anlattık. İşgal girişiminin sonucu henüz belli olmamışken biz “darbeye hayır” dedik. Önceliğimiz Türkiye dedik, önceliğimiz demokrasi dedik, önceliğimiz halkın iradesi dedik. Terör örgütlerine karşı verilen mücadeleyi, demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü savunmayı kararlılıkla sürdüreceğimizi bu vesileyle tekrar hatırlatmak isteriz.

 

15 Temmuz işgal girişiminin yıldönümünde Sendikalarımızın üyesi MUHARREM KEREM YILDIZ, ÖMER TAKDEMİR, GÖKHAN ESEN, MEDET EKİZÇELİ, ERHAN DURAL, KÖKSAL KARMİL ve bu toprakları korumak için bugüne kadar Şehit olan tüm  Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Gazilerimize aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum.” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

18 İLÇEDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Haberi Oku