Güncel:
İşçi sorunu yeniden Cumhurbaşkanına ulaştırılacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile önceki gün bir araya gelen Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, ÇAYKUR işçilerinin yaşadığı kadro problemi ile ilgili taraflarla yapacağı görüşmeler sonrası yeniden Erdoğan ile görüşecek.

 

Öz Gıda İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ ve  Öz Gıda İş  Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Fatih Kandemir önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen  Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ile görüştü. Rize’de gerçekleşen görüşmede Mevsimlik işçilerin genel durumu ve devam eden süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Milletvekili Muhammed Avcı’nın Çaykur Genel Müdürü ve Yardımcıları ile biraya gelip istişare yaptıktan sonra durumu görüşmek üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tekrar bir araya geleceği ifade edildi.

Öz Gıda İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ ”Ak Parti Rize milletvekilimiz sayın Muhammet Avcı beyle bir araya gelerek Cumhurbaşkanımızla yaptığı görüşme sonrası mevsimlik emekçi kardeşlerimizle ilgili devam eden süreçle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Sayın vekilimiz konuyla ilgili ÇAYKUR nezdinde görüşmeler yapacağı ve Cumhurbaşkanımızla yeniden konuyla ilgili görüşme yapacağını ifade etti konuyla ilgili hassasiyetinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Soner Yıldırım: “Türk Bağımsızlık Hareketi...

Haberi Oku