Güncel:
MHP Adayı Şener Pul'a Akçaabat'da yoğun ilgi…

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon Milletvekili Adayı Şener Pul, seçim gezilerini sürdürüyor.

Trabzon ve Akçaabat’da halk tarafından çok sevilen Şener Pul, seçim çalışmalarını Akçaabat Acısu, Arpacılı ve Kavaklı mahallesine yaparak devam ettirdi.

Şener Pul’a Trabzon eski Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu, MHP Akçaabat İlçe Başkanı Özcan Ergün ile Belediye Meclisi Üyeleri İsmet Kırali, Murat İşçi ve Osman Zeki Alşan’da destek verdi.

 

Seçim çalışmalarına Trabzon ve ilçelerinde son güne kadar devam edeceklerini dile getiren Mhp Adayı Şener Pul, “Bizler 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri için partimize ve Cumhur ittifakına destek için vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz ve destek istiyoruz. Vatandaşlarımıza Cumhur ittifakının güven ve huzurun teminatı olduğunu, Ülkemiz üzerine oynanan oyunları anlatıyoruz. Her gittiğimiz yerde güzel bir ilgi ve alaka ile karşılaşıyoruz. bizlere güler yüzle yaklaşan tüm vatandaşlarımıza ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Mhp Trabzon il ve ilçe teşkilatlarına teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İRFAN ÇAKAR: “Batırdılar, taksit taksit...

Haberi Oku