Güncel Haberleri Tümü

Gençlik Merkezleri Kayıtları Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü'ne bağlı toplam 7 Gençlik Merkezlerinde bir çok branşta 8-26 yaş arası gençlere ücretsiz eğitimler için kayıtlar devam ediyor.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü'ne bağlı toplam 7 Gençlik Merkezlerinde bir çok branşta 8-26 yaş arası gençlere ücretsiz eğitimler için kayıtlar devam ediyor.

Trabzon Merkez, PelitliYomraMaçkaVakfıkebirAraklı ve Sürmene Gençlik Merkezleri'nde verilen eğitimler branşında uzman eğitimciler ve gençlik liderleri tarafından veriliyor. Gençlik Merkezleri'nde en az 10 kişilik gruplar halinde oluşan sınıflarda eğitimler veriliyor. Resim, Müzik, Halk Oyunları, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Ebru, Takı Tasarım, Ahşap İşleri, Satranç, Kütüphanecilik, Doğa ve Kültür Çalışmaları, Sosyal Kampanyalar, Ağaç Dikim, Huzurevi-SHÇEK Ziyareti, Kitap-kağıt-Kapak Toplamak, Eğitsel Çalışmalar, Derslere Yardım Eğitimi, Sempozyum, Panel, Konferans, Paket Eğitimler, Bilgisayar Eğitimi, Dil Eğitimi, Şenlikler, Festivaller, kutlamalar, Sergiler, Ulusal Projeler, Uluslararası Projeler ve Yerel Projeleri eğitimleri veriliyor. - Trabzon

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları