Güncel Haberleri Tümü

Kaymakamlardan Başkan Çelebi'ye veda ziyareti

 Trabzon'un çeşitli ilçelerinde görev yapan ve son kararname ile başka görevlere atanan kaymakamlar, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi'ye veda ziyaretinde bulundu.

Manisa Kula Kaymakamlığına atanan Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Bingöl Genç Kaymakamlığına atanan Çaykara Kaymakamı Muhammet Güzel, Tunceli Çemişgezek Kaymakamlığına atanan Hayrat Kaymakamı Orçun Cüneyt Zor, Şırnak İdil Kaymakamlığına atanan Dernekpazarı Kaymakamı Anıl Adıgüzel, Iğdır Vali Yardımcılığı görevine atanan Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan ve İller İdaresi Genel Müdürlüğü emrine atanan Araklı Kaymakamı Soner Divli, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi ile görüştü.

TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon'da görev yaptıkları süre boyunca ortaya koydukları çalışmalar nedeniyle teşekkür ettiği kaymakamlara plaket takdim etti. Başkan Çelebi, "Değerli kaymakamlarımızın atandıkları görevlerde de başarılı çalışmalar yapacaklarına inancım tamdır. Kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları