Sağlık:
Trabzon'da 7M Hastanesi güçlü Doktor kadrosu ile hizmete devam ediyor
 Trabzon’un Akçaabat İlçesinde hizmet veren Özel 7M Hastanesi yeni yönetimi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Özel 7M Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı, Plastik Cerrahi Uzmanı  Op.Dr. Ercan Yavuz yaptığı açıklamada7M Hastanesi yenilenen yapısı hastalara daha etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen butik ve VIP hizmet anlayışını benimseyerek fark yaratmayı amaçlamaktadır.” dedi.

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde hizmet veren seçkin sağlık kuruluşu, Özel 7M Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı, Plastik Cerrahi Uzmanı  Op.Dr. Ercan Yavuz açıklamasının devamında: “Yönetim kurulu başkan yardımcısı Plastik cerrahi uzmanı Op.Dr Ömer Ambarcıoğlu ve KBB uzmanı Op.Dr. Erol Yıldırım ,diğer yönetim kurulu üyelerimiz Kadın hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Evren Akmut, KBB uzmanı Op.Dr. Erol Öztürk, Göz hastalıkları uzmanı Op.Dr. Kemal Türkyılmaz, İş insanı Yalçın Yavuz ile hizmet vermeye devam etme kararı aldı. 7M Hastanesi Başhekimi anestezi ve reanimasyon uzmanı Gökay Ateş, Başhekim Yardımcımız GETAT uzmanı Timur Beg ile yenilen yapısı hastalara daha etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen butik ve VIP hizmet anlayışını benimseyerek fark yaratmayı amaçlamaktadır.

 

Özel 7M Hastanesi olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek ve onlara konforlu bir tedavi süreci yaşatmak amacıyla butik hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu anlayış çerçevesinde, hastalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olanaklara ve teknolojiye sahip özel odalar ve hizmetler sunarak onların konforunu ön planda tutuyoruz.

Ayrıca hastanemiz, VIP hizmet seçenekleri ile de sektörde öne çıkmayı hedeflemektedir. Bu hizmet kapsamında, hastalarımıza özel danışmanlık, daha kapsamlı ve hızlı tetkik imkânları, özel konaklama ve transfer hizmetleri sunarak onların memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

 

Güçlü hekim kadromuz ile birlikte, hastalarımıza sunduğumuz sağlık hizmetlerinin çeşitliliğini ve kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli doktorlarımızla birlikte, çağdaş tıp teknolojisi ve en son tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımızın sağlıklarını en iyi şekilde korumayı ve iyileştirmeyi hedeflemekteyiz.

Özel 7M Hastanesi olarak, Türkiye'nin özellikle sağlık turizmi açısından büyük bir potansiyele sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda, yurt dışından gelen hastalarımıza özel hizmetler sunarak ülkemizi sağlık turizminde daha da ön plana çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda, hastanemizde sunulan hizmetlerin kalitesini ve çeşitliliğini artırarak, yurt dışından gelen hastaların güvenle tercih edebileceği bir kurum olmayı amaçlamaktayız.

Son olarak, Özel 7M Hastanesi olarak, yeni ortaklarımız ve yönetim kurulumuzla birlikte, hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerde sürekli iyileşme ve gelişme sağlayarak, sağlık sektöründe öncü bir konuma gelmeyi amaçlıyoruz. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve güven için Özel 7M Hastanesi Yönetim Kurulu olarak çok teşekkür ederiz” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Özlem Uğurbaş Aslan: “Eczacı Varsa İlaç...

Haberi Oku