Siyaset:
Acar; 'Birliğin gücünü Cumhur ittifakıyla herkes görecek'

 Büyük Birlik Partisi 14 Mayıs Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Trabzon birinci sıra adayı iş adamı Oktay Acar Birliğin gücünü Cumhur ittifakıyla herkes görecek.

Trabzon’un yetiştirdiği genç iş insanı Oktay Acar, "Büyük Birlik Partisi’nden birinci sıra milletvekili adayı olarak Trabzon’dan vekil çıkarmak, Cumhur ittifakı olarak da altı milletvekili çıkarmayı hedefliyoruz" dedi. Genç yaşta muhtar olan ve iki dönem muhtarlar derneği başkanlığı yapmış olan Acar birçok sivil toplum örgütün de kurucu başkanlık yaptı.
Son yerel seçimlerde Arsin’de AK Parti’den belediye meclis üyesi iken istifa edip BBP’den milletvekili aday adayı olan Oktay Acar, Büyük Birlik Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı oldu.


Büyük Birlik Partisi'nden Milletvekili Adayı Oktay Acar yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“2023 seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Türkiye Yüzyılı Vizyonunu hayata geçirmeye odaklanmış durumdayız. Biz alperenler olarak Kızılelma hedefine giden yolda birlikte görev aldığımız değerli arkadaşlarıma seçim bölgelerinde başarılar diliyorum" 
Acar ’’Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesi, Cumhur İttifakının başarısı için tüm gücümüzle çalışacağız. Türkiye Yüzyılına yürüyüşümüz kutlu olsun. Trabzon’u birlikte, omuz omuza vererek yarınlarımız olan çocuklarımıza daha güçlü bir şekilde teslim edeceğiz. Dış politika, terör gibi birçok konuda ülke olarak kazanımlarımız var. Onları kaybetmeden daha ileriye getirerek Türkiye Yüzyıla hep birlikte kavuşacağız. Gayemiz budur.” diye konuştu.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Hasan Süha Saral, şehrin nabzını tutmaya...

Haberi Oku