Siyaset:
Ali Zeytin: İlçemizi AK Parti Belediyeciliği ile buluşturarak hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız
 

AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Ali Zeytin kendisine gösterilen teveccühe ve güvene teşekkür etti.

Uzun süren bir istişare sürecinin ardından, vatandaşlardan gelen yoğun ilgi ve desteğin ardından hizmet adına yeni bir yola çıkan AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı Ali Zeytin kendisine gösterilen teveccühe ve güvene teşekkür etti.

 

 

CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇALIŞKANLIĞINI ÖRNEK ALALIM

Davanın sen ben davası değil hizmet davası olduğunun altını çizen Ali Zeytin; “Bizler mensubu olmaktan gurur duyduğumuz AK Partimizin gönültaşları olarak gecesine gündüzüne katarak ülkemiz ve milletimiz için çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek almalı şahsımız için değil davamız için daha çok çalışmalıyız. Bu sürecin sonunda açıklanan karara saygı duymalı, aramızdaki küçük meseleleri büyütmeden, hoşgörü kapılarını sınırsız bir şekilde açarak, önce ben değil, önce biz diyerek, el ele vermemiz ve birbirimizi muhabbetle kucaklayarak davamıza hizmet etmeye devam etmeliyiz. Bizler mevki ve makamların değil davamızın sevdalısıyız.

 

 

GAYRET BİZDEN TAKDİR YÜCE RABBİMİZDENDİR 

Bu bilinçle hareket ederek sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğimiz, önemli projeler hazırlayarak hayata geçirmek istediğimiz doğup büyüdüğümüz, yaşadığımız memleketimize hizmet adına büyüklerimizin onayına alarak bu yola çıktık. Başarılı olmak gayretin meyvesidir, gayret ise iradenin ifadesidir. Gayret bizden takdir Yüce Rabbimizdendir. 

Bertolt Brecht’in biz sözü vardır. Derki; Yaptığın bütün işleri elinden gelen en iyi şekli ile yap, elinden geleni yapan bir kimse her şeyi yapmış demektir. Elinden gelebileceğinden azını yapan bir kimse ise hiç bir şey yapmamış sayılır.” Bizler bugüne kadar ilçemiz için elimizden ne gelmişse yaptık. Bundan sonra da inşallah yapmaya devam edeceğiz.

Çıkmış olduğumuz bu yolda bize gönüllerini açarak dualarıyla destek veren, yanımızda olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Hafta sonu yapılacak olan tamayül yoklamasında tüm dava arkadaşlarımdan destek bekliyorum. Sürecin sonunda inşallah ilçemizi AK Parti Belediyeciliği ile buluşturarak hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız” dedi. Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bak: Yüzde 20 indirimden hangi emekliler...

Haberi Oku