Yaşam:
Rize, Emniyet Müdürüne veda ediyor: Peçe'den ayarlı mesaj
 

Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ın Kahramanmaraş’a atanması dolayısıyla tebrik eden Rize Baro Başkanı Ümit Peçe “Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere” mesajını paylaştı.

 

HABER:ARZU ERBAŞ

 Gece yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 2018 yılından bu yana Rize’de görev yapan Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman Kahramanmaraş’a atandı. Gökduman yaklaşık 5 yıldır görev yaptığı Rize’den ayrılmaya hazırlanırken tebrik ve veda mesajları yayınlanmaya başladı. Rize Baro Başkanı Ümit Peçe ‘ağabeyimiz’ dediği Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’a hizmetleri dolayısıyla teşekkür edip, başarılar diledi. Peçe “5 yıl süre ile ilimizde başarılı bir görev yapan, suç örgütlerinin yeşermesine müsaade etmeyen, gerek şahsi gözlemim gerekse İç İşleri Bakanlığı verilerine göre kişiye karşı cürümler sıralamasında 73. Sıraya yükselen ilimizin huzur ve sükunu için gece gündüz çalışan dostumuz, ağabeyimiz Sn. Nurettin Gökduman’ı Kahramanmaraş Emniyet Müdürü olarak atanması nedeniyle tebrik ediyorum. Rabbim yolunu, bahtını açık eylesin” dedi.

 

‘CUMHURBAŞKANIMIZA YAKIŞMAYAN AYARSIZ YÖNETİCİLER’

 

Ümit Peçe açıklamasında Rize’de Cumhurbaşkanına yakışmayan yöneticiler olduğunu belirterek “Halktan kopuk, başarısızlıklarını başarılı bürokratlara yıkarak sorumluluktan kurtulmaya çalışan, vatandaşın derdini dinlemek yerine kolluk görevlileri ile makamından kovan, Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimize yaptığı bin bir yatırıma rağmen kötü yönetimi ile bu güzel hizmetlerine gölge düşüren, kifayetsiz, yalancı, iftiracı, güzelim Rize’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışmayan ayarsız yöneticilerden kurtulacağımız güzel günlere” ifadelerini kullandı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Semi Hamzaçebi: Erzincan depremi Trabzon’da...

Haberi Oku