Güncel:
15 Temmuz şehidi Murat Naiboğlu'nun ismi memleketi Pazar'da yaşatılacak
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Türk Telekom Acıbadem binası önünde darbe girişimine karşı koyarken şehit düşen Rize Pazarlı 2 çocuk babası Murat Naiboğlu’nun annesi Nermin Naiboğlu, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’yı makamında ziyaret ederek, oğlunun isminin bir kuruma verilerek hatırasının memleketi Pazar’da yaşatılması isteğini dile getirdi. Kaynak: 15 Temmuz şehidi Murat Naiboğlu'nun ismi memleketi Pazar'da yaşatılacak.

5 çocuk annesi Nermin Naiboğlu, oğlunun memleketi Pazar’ı çok sevdiğini ifade ederek, onun ismini taşıyan kurumda hatırasının yaşamasını arzu ettiğini söyledi. Başkan Ahmet Basa, bu konuda gerekli çalışmayı yapacaklarını ve şehit Murat Naiboğlu’nun aziz hatırasını yaşatmak noktasında gerekli adımları atacaklarını söyledi.  Kaynak: 15 Temmuz şehidi Murat Naiboğlu'nun ismi memleketi Pazar'da yaşatılacak.

Başkan yardımcısı Dursun Güneş de şehitlere minnet ve vefa duygusu içerisinde olduklarını vurgulayarak, rahmet ve minnetle andıkları Murat Naiboğlu’nun aziz hatırasını memleketi Pazar’da yaşatmak için çaba içerisinde olacaklarını söyledi. Kaynak: 15 Temmuz şehidi Murat Naiboğlu'nun ismi memleketi Pazar'da yaşatılacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yurt Dışına Çıkacak Olanlara Bilgilendirme

Haberi Oku