Bulancak Genç Fest Muhteşem bir finalle sona erdi
 Cuma günü, Songül Yılmaz ve Onur Yılmaz konseriyle start alan Gençlik Festivali, Cumartesi günü Mehter Takımı eşliğinde yapılan Festival yürüyüşü ile devam etti. Yürüyüşe Belediye Başkanı Recep Yakar, Başkan Yardımcıları Emrullah Guguk ve Bahtiyar Hüsem ile Belediye Meclis üyeleri, siyasi ve sivil toplum temsilcileri katıldılar. Cumartesi akşamı Sanatçı Kerim Araz konseriyle gençler coşarken, Pazar günü Doğancan Yıldırım ve Cenk Sönmez sahne aldılar. Festivalde konserler öncesi, spor gösterileri, Kahot Bilgi yarışması, müzikli eğlence ve etkinlikler yer alırken, festival alanında açılan grafiti duvarı ve standlarda ilgi odağı oldu.


Festivalin final günü ve gecesinde ise gençlerin yakından tanıdığı ve ilgiyle takip ettiği Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ikilisi sahne alarak gençlerle buluştu. Konseri izlemek için Ordu ve Giresun’dan ve komşu ilçelerden de yoğun bir katılım olurken, konser alanı tamamen doldu. Alana sığmayan kalabalık sebebi ile konser süresince iç sahil yolu da (Konser alanı yanı) geçici olarak trafiğe kapatılmak zorunda kaldı. Konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi.


Konser öncesi gençlere hitap eden Belediye Başkanı Recep Yakar, “Uzun süredir böylesi bir beraberliğe hasret kalmıştık. Gençlerin talebi üzerine ilk defa böylesi bir Festivali sizlerle buluşturduk. Görüyorum ki yerinde bir karar olmuş. Eylül-Ekim aylarında tekrarlamayı düşünüyoruz. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘İMDAT KURTARIN’
Trabzon’un Araklı ilçesinde yaşanan olayda Küçük Ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER)...

Haberi Oku