Güncel:
AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Selahattin Çebi açıklamalarda bulundu.

 AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Selahattin Çebi, Siyasetin temel direğinin teşkilatlar olduğunu belirterek “Teşkilatlar ne kadar sağlam durursa o kadar istikrarlı ve uzun soluklu siyaset yapma imkânı bulursunuz. “ ifadelerini kullandı.

Çebi açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

AK Partinin teşkilatları hiç bir siyasi partinin teşkilatına benzemez AK Parti teşkilatları boş zaman değil aktif zamanda görev yapar.

En aktif ve en verimli zamanını teşkilat işlerine ayırır. Makamı mevkisi ne olursa olsun temel hedef partimizin başarısı ülkemizin başarısıdır. Bu doğrultuda engel tanımadı hiçbir zaman tanımayacaktır.

Ana kademe Kadın ve Gençlik kolları mahalle teşkilatları ile seçilmiş yöneticileri ile birlikte her zaman ahenkli bir çalışma içinde olmuştur. Partimizin ve hükümetimizin en zor anlarında teşkilatımız dimdik ayakta durmuştur.


Hiç bir makam mevki yokken teşkilatlarımız vardı ve kefensiz gömlek giymeye peşinen hazırdı. Bu anlamda tarihe altın harflerle geçen başta ak parti kurucu teşkilatları olmak üzer bütün mensuplarını unutmamak unutturmamak gerekir.

AK Parti nin en önemli hedeflerinden bir tanesi, Hem karar alma mekanizmalarında hem partinin üst kurullarında hem yerel yönetimlerde hem parlamentoda kadın sayısını artırmak .

AK Parti iktidarı Gençliğe verdiği önemi yaptığı çalışma ve icraatları ile göstermektedir. Biz gençlerimize güveniyoruz. Kendimize güveniyoruz geleneklerine, değerlerine, inançlarına bağlı bir nesil yetiştirmek için en büyük yatırıma da gençliğe yapıyoruz.

Geçmişini bilmeyen genç geleceğini bulamaz. Güvendiğimiz için İktidara geldiğimizde 30 yaş seçilme yaşını, 25’e indirdik. Eğitimi için sağlıklı yaşamı için birçok adımlar attık.

En büyük hedefimiz Yeni Türkiye’yi 2023 ile buluşturmak. Bu hedefin en önemli ayağı Kadın Kolları ve Gençlik kolları olacaktır dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

BAŞKAN ZORLUOĞLU ARAKLI’DAKİ ÇALIŞMALARI...

Haberi Oku