Güncel:
AMATÖR SPORLARA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Futbol Antrenörleri Derneği’ne ziyarette bulundu. Başkan Zorluoğlu, bir araya geldiği futbol antrenörleri ile geçmişten geleceğe keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.


Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Futbol Antrenörleri Derneği’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Metin Bak, yönetim kurulu üyeleri ve antrenörlerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ayhan Pala’nın da eşlik ettiği ziyarette, Başkan Zorluoğlu ve antrenörler Trabzon futbolunun dünü ve bugününü değerlendirdi.

ORTAK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon’da destanlar yazan futbol antrenörleriyle bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Göreve geldiği ilk günden itibaren amatör sporlara destek vermeye özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Bu doğrultuda ilk kez ödenek ayırdık ve Büyükşehir Belediye Meclisimizde onaylattık. Faroz futbol sahasında da ciddi bir bakım onarım çalışması başlatıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak, antrenörlerimiz ve amatör futbolcularımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye devam edeceğiz. Sizlerle her zaman dayanışma içerisinde çalışacağız ve ortak projelere imza atacağız" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ
Trabzon Futbol Antrenörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Bak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Zorluoğlu'na teşekkür etti.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ADEM KAHRAMAN: “KADINA ŞİDDET KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”

Haberi Oku