Güncel:
ANAFARTALAR ZAFERİ'NİN 106.YILI KUTLU OLSUN

 Şanlı tarihimizin destansı zaferlerinden Çanakkale Zaferi’nin en çetin mücadelesinin verildiği cephelerden Anafartalar Cephesi’nde şanlı odumuz istiklâl ve istikbalimiz uğruna canını siper etmiş, aziz vatanımızı düşmana teslim etmemiş, türlü imkansızlıklar arasında ‘iman varsa imkan da vardır’ düsturuyla var ya da yok olma mücadelesi vermiştir.


Bugün şanlı ecdadın kazandığı Anafartalar Zaferi’nin 106. yıl dönümündeyiz. Anafartalar Zaferi, Türk Milleti’nin tahakküm altına alınamayacağının, vatanının parçalanamayacağının yedi düvele karşı ispat edildiği gündür. Bugün; şehadet şerbetini içenlerin Allah’a kavuştukları; kanla ve canla vatan, namus ve bayrak mücadelesinin destanlaştırıldığı gündür.


Evladını, eşini, en sevdiğini cepheye en ufak bir duraksama göstermeden ‘ya şehit ol ya gazi’ şiarıyla gönderen kahraman ecdadımız, Anafartalar Zaferi’nin baş mimarıdır. Bu kutsal mücadelede yaşadığımız toprakları bizlere armağan eden Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz ile gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şâd olsun. 


Selahaddin ÇEBİ
AK Parti Ortahisar İlçe BaşkanıArakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ADEM KAHRAMAN: “KADINA ŞİDDET KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”

Haberi Oku