Güncel:
Araklı Belediyesi 3 yıllık toplu iş sözleşmesi imzaladı.

 Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı Sn. İsmail Hakkı Kaplan, Başkan Yardımcısı Sn. Şevket Çelik ve birim müdürlerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde 3 yıllık toplu iş sözleşmesi imzaladık.

Çalışma arkadaşlarımız benim için kıymetli bu düşünceyle iyi bir iyileştirme yaptık. #Araklımız için gece gündüz demeden cefakarca çalışan tüm emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık anlaşmamızın Belediyemize ve işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.


TEŞEKKÜRLER RECEP ÇEBİ BAŞKANIMIZ;

Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı Sn. İsmail Hakkı Kaplan açıklamasında Araklı Belediyemiz ile yürütmekte olduğumuz toplu iş sözleşmesinde mutlu sona ulaştık.

İşçi dostu Başkanımız birkez daha işçisinin yanında olduğunu gösterdi. Emeğe, alınterine göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı şahsım, üyelerimiz ve sendikam adına gönülden teşekkür ediyorum. Sözleşmemiz Belediyemize,İşçi kardeşlerimize ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun.

Süreç boyunca olumlu katkı sağlayan başta kıymetli Başkanımıza ve birim müdürlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2021 – 2022 sezonu hazırlıkları devam ediyor

Haberi Oku