Güncel:
Araklı MYO Arsin OSB'yi ziyaret etti
Karadeniz Teknik Üniversitesi Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu iş sağlığı ve güvenliği programı öğrencileri ve MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Çebi Bal, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ahmet Cem Esenlikci, Müdür Yadımsıcı Öğr. Gör. Çisil Erkan, Öğr. Gör. Mehmet Ali Engin, Öğr. Gör. Sadrettin Çodur, Öğr. Gör. Ömer Emirkadı, Öğr. Gör. Esra Çavdar Demirci Arsin Organize Bölge Müdürlüğünü ve sanayi işletmelerini ziyaret ettiler.

KTÜ Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu öğrenci ve öğretmenleri organize sanayi bölgesindeki Mekap Deri ve Ayakkabı Sanayi ve Karadeniz Çelik Kapı Mob. San. İnş. Harf. Nak. Tic.Ltd. Şti. firmaları ile Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, üretimi yerinde inceleme ve iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında bilgi sahibi olma fırsatını yakaladılar.

Konuyla ilgili konuşan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi; eğitimin üretken hale gelebilmesi için mesleki ve teknik eğitimin önemine vurgu yaparak bölgemizde öğrenime desteğin artarak devam edeceğini ifade etti.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Haziran ayı normalleşme planı belli oldu.

Haberi Oku