Güncel:
'Ben bir görev adamıyım!”

 Trabzonspor Dergisi’nin 185. sayısının kapağında oynadığı her müsabakada özverili, mücadeleci ve savaşçı ruhuyla dikkat çeken, kendini “Ben bir görev adamıyım!” diyerek tanımlayan Kamil Ahmet Çörekçi yer alıyor.


Dergimizde genç oyuncumuz Ahmetcan Kaplan ile yaptığımız anketi ve altyapı oyuncularımızdan Veysel Sönmezsoy ve Emir Uzun’u ağırladığımız “düello” köşemizi bulabileceksiniz.


Kulübümüzün kurucularından ve uzun yıllar genel sekreterlik görevini yapan Sabahattin Kundupoğlu’nu Gazeteci Servet Özkara’nın hatıralarıyla bir kez daha hatırlayacak, yine Gazeteci Kamil Anahar’ın röportajlarıyla eski futbolcumuz Metin Yüce’yi rahmetle yad edeceğiz.


Türk futbolunda “Anadolu Devrimini” gerçekleştirerek 1976 yılında ilk şampiyonluğunu kazanan Trabzonsporumuzun o unutulmaz günlerini Gazeteci İhsan Öksüz’ün kaleminden hatırlarken Varol Uzlu’nun duygularıyla geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Trabzon’un unutulmaz görüntü yönetmeni Aytekin Çakmakçı’yı da bir kez daha anıyor olacağız.

Bu ayki sayımızda ayrıca Viyana’da yaşayan iki sıradışı sanatçının, Nazlı Hacıalioğlu ve Defne Aydın’ın hikayesini okuyacağınız röportajın yanı sıra fotoğraf sanatçısı Fatih Sultan Varlı ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajı da okuyabileceksiniz.

Şimdiden keyifli okumalar dileriz.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

GÖNÜLLÜ İTFAİYECİLER ARTIK KİMLİK SAHİBİ

Haberi Oku