Güncel:
Büyükşehir Belediyesinin iftar  Sofrası bu kez Araklı'da kuruldu.
Trabzon dünyaya mesaj veriyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, mütevazı iftar sofralarında Trabzonluları bir araya getirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası bu kez Araklı ilçemizde kuruldu. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, kamu kurumları ve STK temsilcilerinin hazır bulunduğu iftar programında yüzlerce Araklılı bir arada oruç açtı.

 

Gecede katılımcılara seslenen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerken, Trabzon’un mütevazı iftar sofralarında bir araya gelerek tüm dünyaya mesaj verdiğini kaydetti. Konuşmasında Trabzon’un her köşesinde hizmet seferberliğini sürdürdüklerini ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon’umuza, Araklımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. İşte bu yıl 100 milyon TL’lik yol betonlaması ve asfaltlama yapıyoruz. Trabzon tarihinde daha önce böyle bir yol çalışması yapılmamıştır” diye konuştu.

 

Araklı Kaymakamı Adnan Tezcan ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi de konuşmalarında Başkan Gümrükçüoğlu’na ilçeye olan katkıları için teşekkür ederken Çebi, Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla ilçemizde gerçekleşen ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimize uzaktan yakından katılım sağlayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor Yüce Mevlam'dan niyetlerimizi kabul eylemesini temenni ediyorum. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na ayrıca göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner140

Başkan Recep Çebi, Turnalı Mahallesinde incelemelerde...

Haberi Oku