Güncel:
BÜYÜKŞEHİR DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun denetiminde gerçekleştirilen çalışmalar, gece gündüz demeden sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri her gün belirlenen program dahilinde yoğun bir çalışma yürütüyor. Büyükşehir ekipleri, şehirde adeta dezenfekte edilmemiş yer bırakmamak adına üstün bir gayretle çalışıyor. Hastaneler ve aile sağlığı merkezlerine özel ilgi gösteren ekipler; adliyeler, bankalar, halkın toplu bulunmak zorunda olduğu alanlar ile kamu kurum ve kuruluşu binalarında da etkin bir çalışma sergiliyor. Ekipler ayrıca gece çalışması kapsamında Trabzon Otogarı’nda, otobüslerde ve Atapark belediye binasında dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi.
 
HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada “Büyükşehir Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’nun denetiminde yoğun dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Halkımızın sağlığı bizler için her şeyden önemli ve bu doğrultuda ekiplerimiz özverili bir çalışma sergilemektedir. Ekiplerimiz Trabzon’da neredeyse dezenfekte edilmemiş yer bırakmamak adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca belediyemize ait otobüslerimiz her günün sonunda titizlikle dezenfeksiyon işleminden geçirilmektedir. Dezenfeksiyon çalışmalarımızı kent genelinde etkin şekilde yürütmeye devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

3 ay süreyle ertelendi.

Haberi Oku