Güncel:
Cengizhan Gündoğdu: REGAİB KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.
Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (Tes-İşDoğu Karadeniz Şube Başkanı Cengizhan Gündoğdu Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gündoğdu mesajında,
"
REGAİP KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN. BİRLİK VE BERABERLİĞE HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK MUHTAÇ OLDUĞUMUZ BU GÜNLERDE, ÜÇ AYLARINIZI VE REGAİP KANDİLİNİZİ, EN KALBİ DUYGULARIMLA TEBRİK EDİYOR, BU GECENİN MANEVİ İKLİMİNİN SİZİ, AİLELERİNİZİ, GÖNÜL COĞRAFYALARIMIZI, TÜM İNANANLARI KUŞATMASINI, ESENLİK VE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI, TÜM SAMİMİ GÖNÜLLERİN DUALARININ KABUL OLMASINI VE DÜNYA’YA MERHAMETİN, SEVGİNİN, SAYGININ, TAHAMMÜLÜN, HOŞGÖRÜNÜN, VEFANIN, KARDEŞLİĞİN, ADALETİN, BARIŞIN EGEMEN OLMASINA VESİLE OLMASINI, ÜLKEMİZİN GELECEĞE YÜRÜYÜŞÜNÜN SARSILMADAN DEVAM ETMESİNİ YÜCE MEVLA DAN NİYAZ EDİYORUM.

DÜNYANIN VE ÜLKEMİZİN YAŞADIĞI KABUS OLAN VİRÜS SALGININDA, MİLLETİMİZİN CİDDİYETİ ELDEN BIRAKMADAN SALGINLA İLGİLİ TEDBİRLERİ UYGULAMASINI VE BU SALGINDAN EN HAFİF ŞEKİLDE ETKİLENEREK BU BADİREYİ ATLATMAMIZI TEMENNİ VE DUA EDİYORUM.


ÜLKEMİZİN BUGÜNE KADAR Kİ YÜRÜYÜŞÜNDE VATANA BEDENİNİ SİPER EDENLERE, VİRÜS SALGININDA HAYATA VEDA EDENLERE RAB'BİMİZDEN RAHMET DİLİYORUM. VİRÜS BULAŞAN HASTALARIMIZA VE TÜM HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM,
Ya RAB!
Regaib gecesiyle yola koyulan,
Miraç gecesiyle yoğrulan,
Kadir gecesiyle dimdik doğrulan kullarından eyle!
SELAM VE DUA İLE..." dedi.


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Davut Çakıroğlu: "Ortak akıl ve istişare...

Haberi Oku