Güncel:
Durak durak üye buluşmalarının dördüncü misafiri Çatak Durağı oldu

 Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta, Çatak Atakent Dolmuş Durağı üyeleri ile bir araya geldi. Durakları misafir eden Başkan Usta, oda başkanlığı görevindeki 4 yılın istişaresini gerçekleştirerek, durak üyeleri ile fikir alışverişinde bulunarak talep, öneri ve sıkıntılarını dinliyor. Usta, Üyelerimizin sorunlarını şehrimizin dinamikleri ile istişare halinde olarak çözümü için elimizden geleni yaptık. Odamız Türkiye'de parmakla gösterilen bir odadır. Gerek itibar gerekse hizmet anlamında çok iyi bir noktadayız. Görev sürecimizde esnafımızın iyi gününde kötü gününde her an yanında olmaya gayret gösterdim. Küçük görülse de esnafımızın her zaman yanında olduk” dedi. 


GEÇMİŞTE ESNAFIMIZ DERDİNİ ANLATAMDI
Usta, istişare ile yollarına devam ettiklerini dile getirerek, “Zorlu bir sürece denk geldik. Esnafımız maddi sıkıntıdayken bir dönüşüm süreci oldu. Bu dönüşümle ilgili neler yapabilirizi istişare ettik. Esnafımız da elini taşın altına koydu. Araçların çoğu değişti. Esnafımız artık itibar görüyor. Kapıları açtık. Üyelerimiz rahat rahat makama geliyor. 12 yıl derdini anlatamayan esnafımız her türlü sorununu bize anlattı. Bir baktık dağ gibi sorun önümüzde. Bu sorunların çözümü için var gücümüzle çalıştık” diye konuştu. 


KİMSE DEVLETTEN ÜSTÜN DEĞİLDİR
Geçmişi de değerlendiren Usta, geçmiş dönemlerde odanın mal varlıklarının bir bir satıldığının altını çizdi. Usta, “Pandemi dönemi ile yaklaşık 2 yıldır sizle bir araya gelemedik. Şu anda durak durak bir araya gelerek değerlendirme ve istişare toplantılarımızı yapıyoruz. Projelerimizi sizinle paylaşıyoruz sizin görüş ve fikirlerinizi dinliyoruz. Bazı durak başkanları bizim güç gösterisi yapacağımızı algılayıp alenen üyelerimizi tehdit ediyor. Kimse devletten üstün değildir. Kimse kendini üstün görmesin. Geçmişte ne yapıldı deseler ben odamızın 5 katlı binasının satılmasını derim. Satıldı, esnafın parası çar çur edildi. Cemiyetimizin çekicisi, ambulansı, makam arabası satıldı. Odamızı 500 bin TL'nin üzerinde borçla aldım. Bu borçları temizledim” ifadelerine yer verdi.

Haber: Arif AZAKArakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ali FAİZ: Mevlid Kandili’nin hayırlara vesile...

Haberi Oku