Güncel:
Gençlik Merkezi hafta sonu neden kapalı?

 Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi’nin hafta sonu kapalı olması vatandaşları mağdur ediyor. 

Hafta içi tam gün okulda olduğu için hafta sonu Gençlik Merkezi’ne gelen Ahmet Fettah isimli genç yaşadıkları mağduriyeti dile getirerek, hafta içi tam gün okuldayız. Hafta sonu gündüz boş vakitlerimizi değerlendirmek için gençlik merkezine geldik fakat kapalı herhangi bir bilgilendirme yazısı kapıda yok bu tür merkezlerin sayısı zaten Trabzon’da yetersiz birde hafta sonu kısıtlı sayıdaki sosyal alanlara ulaşım kapalı olunca biz gençler için hayal kırıklığı oluyor.  

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu’na buradan bir çağrı yapmak istiyorum. Gençlik merkezini hafta sonu da insanların kullanımına açsın lütfen. Alan olarak zaten küçük bir mekan fakat biz buna da razı geldik fakat hafta sonu kapalı bu uygulamadan vazgeçilsin lütfen. Ayrıca hafta sonu gündüz vakti Gençlik Merkezinin etrafındaki ışıkların tümü yanıyor. Yazık günah ekonomik krizin her alanda hissedildiği, tasarruf tedbirlerinin kağıt üzerinde kaldığı bu günlerde bu israf nedir. Büyükşehir Belediyesi’nin Atapark’da ki binasına gittik hafta içi 13.30 civarında personel serviste yok sadece sekreter görev başında oturdum görevli personeli beklerken dikkatimi çekti. Bütün bilgisayarların ekranı açık bırakılmış Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu’na bu konuda da ayrıca çağrı yapmak istiyorum. Personel öğlen arasında veya akşam çıkarken Bilgisayarı kapatıp çıksın. Kendi evlerinde de böyle ekranı açık bırakarak mı dışarı çıkıyorlar. Belediye’de ki idareciler bu konularda lütfen daha hassas olup denetlesinler personeli benim aklıma şu geliyor demek ki Belediye de ki idareciler ekranların açık bırakıldığı birime hiç girmiyor mu? dedi. 

Haber: Arif AZAKArakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Şinik OSB Müteşebbis Heyet toplantısı yapıldı

Haberi Oku