Güncel:
İyi Parti'de İlçe Başkanları Belli Oldu
İYİ PARTİ Trabzon’da 4 ilçe başkanının daha atamasını gerçekleştirdi. İl Başkanı Hasan Saka görevini resmen üstlenmesinin ardından ilçelerdeki çalışmalara başladı. Arsin, Düzköy, Tonya ve Vakfıkebir ilçe başkanlarıyla bir araya gelen Saka görevlerini resmî olarak tevdi etti. .

İYİ Parti Trabzon’da 4 ilçe başkanının daha atamasını gerçekleştirdi. İl Başkanı Hasan Saka görevini resmen üstlenmesinin ardından ilçelerdeki çalışmalara başladı. Arsin, Düzköy, Tonya ve Vakfıkebir ilçe başkanlarıyla bir araya gelen Saka görevlerini resmî olarak tevdi etti.

1 KURUCU, 1 ESKİ VEKİL ADAYI...

Görevlerin tevdi edildiği sırada İYİ Partinin Kurucular Kurulunun Trabzonlu üyelerinden yalnızca Ali Sağır’ın bulunduğu ilginç bulunurken toplantıda Eski MHP Trabzon Milletvekili Adayı Yavuz Aydın’ın varlığı göze çarptı. Diğer Trabzonlu kurucular kurulu üyelerinin görev dağılımında neden bulunmadığı henüz bilinmiyor.

 ARSİN İLÇE BAŞKANI SAKA’NIN KOLUNDA

Arsin İlçe Başkanlığına Mustafa Küçükibrahimoğlu, Düzköy İlçe Başkanlığına İlker Demir, Tonya İlçe Başkanlığına Hayri Karaca ve Vakfıkebir İlçe Başkanlığına Selim Alp getirildi. MHP İlçe Başkanlığı görevini yürütürken istifa ederek İYİ Partiye geçen Küçükibrahimoğlu’nun İl Başkanı Saka’nın kolunda olması dikkatlerden kaçmadı. İYİ Partinin belli aralıklarla ilçelerdeki atamalarını sürdüreceği öğrenildi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner140

Dürüst, Güvenilir, Adaletli Bir Şekilde Araklıya...
Seçim çalışmaları kapsamında akşam programlarını Mahalle ziyaretlerine ayıran İYİ Parti Araklı Belediye...

Haberi Oku