Güncel:
Klasik başkan anlayışı bitecek...
 Kahramanmaraş Caddesi’nde esnafı ziyaret edip, sorunlarını dinleyen CHP OrtahisarBelediye Başkan Adayı Mimar Salih Akyüz, “Esnafımız, vatandaşımız mevcut belediye yönetiminden memnun değil. Projelerini kimseye sormadan hayata geçiriyorlar. Biz insanların kafalarındaki klasik belediye başkanı anlayışını sileceğiz” dedi.

20 BİN TL KAYIT ÜCRETİ

Akyüz, Trabzon Servis Araçları Oda Başkanı Muhsin Keleş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Keleş, en önemli sorunlarının belediyenin servis şoförlerinden aldığı kayıt ücretleri olduğunu söyledi. Belediyenin yaklaşık 20 bin lira gibi kayıt ücreti alıp, her isteyene servis plakası verdiğini belirten Keleş, bu uygulamadan vazgeçilmesi gerektiğini söyledi. Akyüz, “Belediye başkanlarının görevi; insanları mağdur etmemektir, sorunlarına çözüm üretmektir. Talepleriniz doğru ve makul. Biz seçilirsek, hizmet alanlarla ve oda yönetimi ile bir araya gelerek yeni bir düzenleme yapmaya çalışacağız” dedi. 

VATANDAŞ MEMNUN DEĞİL

Maraş Caddesi’nde tek esnafı dolaşan Akyüz “Esnafımız, vatandaşımız mevcut belediye yönetiminden memnun değil. Projelerini kapalı kapılar arkasında şekillendirip, kimseye sormadan hayata geçiriyorlar. Biz katılımcı belediyeciliği önemsiyoruz ve yol haritamızı da buna göre belirledik.  Biz insanların kafalarındaki klasik belediye başkanı anlayışını sileceğiz. Seçimi kazandığımız zaman Kahramanmaraş Caddemizi yeşille buluşturup, trafik akışını rahatlatacak düzenlemeler yapacağız” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner140

Arkadaşlarını bulmak için 20 kişilik ekip...

Haberi Oku