Güncel:
Taşınmaz ticareti yönetmeliği eğitim toplantısı yapıldı
 Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinde yer alan 100 Saatlik Zorunlu Eğitim (UZAKTAN EĞİTİM) mevzuatı ile ilgili Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkanı Sy. Hacı Ali TAYLAN, Emlakcılar Odaları ve Dernekleri Başkanları ve ile zoom üzerinden toplantı yapılmıştır.

TEMFED ve TOROS ÜNİVERSİTESİ İş Birliğinde Federasyonumuzun işbirliği yaptığı, Trabzon İnşaatçılar- Emlakçılar Meslek Odamızın ve İlçelerimizdeki Esnaf ve Sanatlarlar odasında kayıtlı bulunan Emlakçı esnaflarımızın Yönetmelik gereği alınması mecburi olan 100 Saatlik Zorunlu Eğitim Sertifikası (UZAKTAN EĞİTİM) Trabzon İnşaatçılar ve Emlakçılar odasına ve İlçelerimizdeki meslek odalarına kayıtlı olan her Emlakçı mükellefi olan üyeye  ÜCRETSİZ olarak verilecektir.
NOT: Geçmiş dönemlerde Milli Eğitim ve Halk Eğitim Merkezi onaylı belgesini almış olanların belgeleri geçerli olup ve Zorunlu Eğitim Sertifikası almasına gerek yoktur. Özellikle bunu ticarete döken ve dökmeye çalışan bazı şirketlere itibar edilmemesi en sağlıklı ve güvenilir bilgiyi şahsımdan veya Odamızdan almanızı istirham ederim.


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

HEPİMİZ BİRLİKTEYİZ TÜRKİYE İÇİN GÖREVDEYİZ

Haberi Oku