Güncel:
Trabzon Havalimanında yolcular isyan etti
Trabzon Havalimanında bugün yapılan pist bakımı sonrası asfalt kurumayınca yolculukları iptal edilen vatandaşlar çileden çıktı.
Trabzon Havalimanı'na yapılacak seferler yolculara açıklama yapılmadan aniden iptal edildi. Yapılan rötarların ardından Trabzon'a yapılacak seferlerin iptal edilmesi, havalimanında gerginliğe sebep oldu. 

Seferlerin iptali sonrasında mağdur olan yolcular ile uçuş görevlileri birbirlerine girdi. Yolcular bagajlarını almaya çalışıyor.İptal edilen seferler sosyal medyada tepkilere neden oldu.

THY'den yapılan açıklama:

25 Nisan Perşembe günü Trabzon meydanda yapılacak olan pist bakım onarım çalışmaları nedeniyle meydan 10:00 -18:00 saatleri arasında uçuşlara kapatılacaktır.


Trabzon Havalimanının uçak kalkış ve gidiş verileri incelendiğinde gelişte 8 uçağın gidişte ise 2 uçağın rötar yaptığı görüldü. Bu uçakların 9 unun,  İstanbul’da ki havalimanlarına, 1’inin ise Ankara’dan geleceği görüldü. 
Edinilen bilgiye göre saat 18:00’da açılmasın planlanan Trabzon Havalimanında çalışmaların ise uzadığı kaydedildi. Trabzon Havalimanında çalışmaların uzaması nedeniyle saat 06:00’a kadar uçuşların iptal edildiği kaydedildi.  Ancak saat 18:00’dan sonra planlanan uçuşlar nedeniyle diğer şehir veya ilçelerden Trabzon Havalimanına gelen yolcular bu durumu öğrenince resmen isyan etti. 


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI ÇALIK, BAŞKAN...

Haberi Oku