Güncel:
TS Club Beylikdüzü mağazası açıldı

Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satıldığı TS Club mağazalarımıza bir yenisi eklendi. Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ile TS Club’lardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yalçın Orhan ve yönetim kurulu üyelerimizden Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Tuncay Uzunal ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın katılımıyla Beylikdüzü Migros AVM’de yeni mağazamızın açılış töreni düzenlendi.

Açılış töreninde konuşan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, “TS Club mağazalarımızın sayısını arttırmak gibi bir eylemin içerisine girdik. Böyle bir planımız ve programımız var. Her zaman söylediğim gibi ürün satışları, Türkiye’de futbol kulüplerinin en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi. Biz geldiğimiz günden bu güne kadar ürün gelirlerinde yaklaşık %350 gibi bir artış sağladık. Tabii ki bu yeterli değil. Bunu arttırarak sürdürmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’da ve görev süremiz içerisinde açmış olduğumuz ilk mağazamız bu. Önümüzdeki yıl içerisinde 2-3 mağazamızın daha açılışını yaparak taraftarlarımıza hizmet vereceğiz” dedi.

TS Club’lardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Yalçın Orhan da yeni mağazaların açılacağının müjdesini vererek, “İnşallah 2020 yılı içerisinde İstanbul’da Sarıyer, Beykoz ve Ümraniye’de yeni mağazalarımızın açılışını yapacağız” dedi.

Çok sayıda taraftarımızın katıldığı açılış töreninin ardından Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz mağazamızda satışa sunulan yeni sezon ürünlerimizden satın aldı. 

Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Selahattin...

Haberi Oku