Güncel:
TÜRK MİLLETİNİN TARİHİ LEKE BULAŞTIRILAMAYACAK KADAR ŞANLIDIR, ŞEREFLİDİR.

 "TÜRK" KELİME ANLAMI "TÖREYE BAĞLI İNSAN". TÖRE, DEVLET HUKUKUNU DA KAPSAMAKTADIR. YANİ, TÜRK DEMEK; "TÖRESİNE, DEVLETİNE VE DEVLET HUKUKUNA BAĞLI İNSAN" DEMEKTİR.

MİLLETİMİZİN ÇİĞNENEMEZ TÖRELERİ ASLINDA BÜTÜN DÜNYANIN BELLEĞİNE KAZINMIŞTIR, TÜRK TÖRESİNİN DEĞİŞMEZ HÜKÜMLERİ ADALET, İYİLİK, EŞİTLİK VE İNSANLIK’DIR. YANİ TÜRK OLMAK ADALETLİ, İYİLİK SAHİBİ, İNSAN OLMAK DEMEKTİR.

TÜRK KADINA, ÇOCUĞA, DÜŞKÜNE, MAZLUMA ASLA ZALİMCE DAVRANMAZ, ONLARIN HUKUKUNU KORUR.

TÜRK ASKERLERİNİN HİÇ BİR SAVAŞTA SİVİL YERLEŞİM YERLERİNİ BOMBALADIĞI GÖRÜLMEMİŞTİR,

TÜRK ASKERLERİ HİÇ BİR SAVAŞTA SİVİL MASUM HALKI KENDİLERİNE KALKAN YAPMAMIŞLARDIR.

TÜRK ASKERİ HİÇ BİR SAVAŞTA, SAVAŞTIĞI ÜLKENİN HALKINI YOK ETMEK AMACI GÜTMEMİŞTİR.

TÜRK ASKERİ HİÇ BİR SAVAŞTA KADIN VE ÇOCUKLARA İNSANLIK DIŞI DAVRANIŞLARDA BULUNMAMIŞTIR.

TÜRK MİLLETİ DÜNYA TARİHİNİN YÜZDE ATMIŞINI TEK BAŞINA YAZDIRMIŞTIR. BU SAYFALARDA KAHRAMANLIKLAR, DESTANLAR VARDIR. İYİLİKLER VARDIR, İNSANLIK VARDIR, MEDENİYET VARDIR. BÜYÜK MİLLETİMİZİN TARİHİNDE YÜZ KIZARTICI SAYFALARI YOKTUR.

DÜNYADA ŞEREFLİ MİLLETLERDE VARDIR, LAKİN TÜRK MİLLETİ DÜNYA MİLLETLERİNİN EN ŞEREFLİSİDİR.

ONUN İÇİN HERKES GÖĞSÜNÜ GERE GERE BEN TÜRK’ÜM DEMEKTEDİR.

SOYKIRIM YALANLARINI DİLİNE DOLAYAN DEVLETLERİN MİLLETLERİNİN HİÇ BİRİSİNİN TARİH SAYFALARINDA ŞEREFLİ BİR BÖLÜM BULAMAZSINIZ.

1915 DE ASLINDA NELER OLDUĞUNU EN İYİ ONLAR BİLMEKTEDİR. ZİRA TAŞNAK VE HINÇAK ÇETELERİNİ, ONLAR DAHA İYİ TANIRLAR. ÇÜNKÜ BU ÇETELERİ TÜRK MİLLETİNİN ÜZERİNE, ÇEŞİTLİ OYUNLARLA SALAN ONLARDIR.

BU ÇETELERİ ERMENİLER DE İYİ BİLMEKTEDİR, ZİRA TÜRKLERLE DOST OLARAK YAŞAYAN ERMENİLERİN BİR BÖLÜMÜNE DE TASALLUT ETTİKLERİ BİLİNMEKTEDİR.

BU ÇETELER 1915 YILINDA 15 YAŞ VE ÜSTÜNDEKİ TÜRK ERKEKLERİNİN CEPHELERE GİTTİĞİNİ İYİ BİLDİKLERİNDEN YAŞLILARIN, KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN YAŞADIĞI SAVUNMASIZ YERLEŞİM BİRİMLERİNE ÖZELLİKLE SALDIRARAK ALÇAKÇA, ZALİMCE, HUNHARCA KATLİAMLARA GİRİŞMİŞLERDİR. İNSANLIK VİCDANININ KALDIRAMAYACAĞI BARBARLIKLARI VE ALÇAKLIKLARI AZİZ MİLLETİMİZİN MASUMLARINA YAPARAK VİCDANLARI KANATMIŞLARDIR.

BU ALÇAKLIK SADECE BU ERMENİ ÇETELERİNE HAS BİR DURUM DEĞİLDİR, 1915 DE TÜRK YURDUNA SALDIRAN VE TÜM MİLLETİMİZİ YOK EDEREK ANADOLUDAN ATMAK İSTEYEN HAÇLI İTTİFAKININ ÇANAKKALE’DEKİ DAVRANIŞI DA BU AMAÇLIDIR. YİNE 13 KASIM 1918 DE BAŞLAYAN VE 2 EKİM1923 DE SON BULAN İSTANBUL’UN İŞGALİ DE AYNI AMACI TAŞIYANLARIN EYLEMLERİDİR.

BU SÖMÜRÜ ZİHNİYETLİ MİLLETLER, ZALİMLİKLERİNİN, ZÜLÜMLERİNİN, HAKSIZ ZENGİNLEŞMELERİNİN ÖNÜNDE ENGEL GÖRDÜKLERİ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNDEN EBEDİYYEN KURTULMA PLANLARINI HAYATA GEÇİREBİLMEK İÇİN, HER FIRSATI DEĞERLENDİRMEK İSTEMEKTEDİRLER.

SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI SÖYLEMLERİ İLE BİZİM GOCUNACAĞIMIZ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. ZİRA KENDİMİZDEN VE TARİHİMİZDEN EMİNİZ.

BU HUSUSTA ERMENİ KÖKENLİ OLANINDAN TUTUN BAZI MİLLETLERİN ŞEREFLİ TARİHÇİLERİNİN DE HAKLARINI TESLİM EDELİM, DEFALARCA “ Türkler, Ermenilere asla soykırım yapmamıştır...” DEMİŞLERDİR.

ŞİMDİ BU SOYKIRIM YALANINA SARILAN SÖZDE BÜYÜK DEVLETİN KİMLİĞİNE, GEÇMİŞİNE BAKILDIĞINDA AVRUPADAN KAÇAN KANUN KAÇAKLARININ YERLİ HALK OLAN KIZILDERİLİ’LERE SOYKIRIM UYGULAYARAK YOK ETMELERİ SONUCU KURDUKLARI VE MENFAAT PAYLAŞIMI İLE AYAKTA DURABİLEN BİR DEVLETİ GÖRÜRÜZ. MİLLET DUYGUSUNU YİTİRMİŞ, MENFAAT ÇETELERİNİN OLUŞTURDUĞU, RUHU TÖRESİ, GELENEĞİ, MEDENİYETİ OLMAYAN BİR DEVLET.

2021 YILINDA HALEN DAHA İNSANLARI RENKLERİNE GÖRE MUAMELEYE TABİ TUTARAK SİYAH TENLİ VATANDAŞLARINA ZÜLÜM YAPAN ÖLDÜREN BİR DEVLET.

2021 YILINDA YAPTIKLARINA BAKILDIĞINDA DAHİ TARİHİNİN NE KADAR ŞEREFSİZLİKLERLE DOLU OLDUĞU ANLAŞILABİLECEK BİR DEVLET.

SABIKASI KABARIK LAKİN SABIKA KAYDINI SORGULAYABİLEN BİR DEVLET OLMADIĞINDAN BU GÜNE KADAR YAŞAYABİLMİŞTİR. ARTIK YAKIN GELECEKTEN ENDİŞE ETTİKLERİNDEN BU DURUM DEVLET DAVRANIŞLARINA DA YANSIMAYA BAŞLAMIŞTIR.

TARİHİNDE SOYKIRIM, SÖMÜRÜ, ZÜLÜM, MAZLUMLARIN ÜZERİNE ATOM BOMBASI ATMAK, DÜNYANIN HUZURLU VE ZENGİN COĞRAFYALARINDA TERÖRİSTLER YERLEŞTİREREK HUZURSUZLUK VE TERÖR YARATARAK O COĞRAFYALARIN MAZLUM İNSANLARININ HAKLARINI SÖMÜRMEK BUNU YAPARKEN DE YIRTICI HAYVANLARIN DAHİ YAPMAYACAĞI ZULÜMLERİ YAPAN ALÇAK BİR DEVLET.

DÜNYANIN HUZURUNU KAÇIRAN ZALİM BİR DEVLET.

YERLEŞTİĞİ COĞRAFYALARA KAN VE GÖZYAŞINDAN BAŞKA BİR ŞEY YAŞATMAYAN TERÖRİST BİR DEVLET.

KENDİ ÇIKARLARI İÇİN DÜNYA MİLLETLERİNİN HUKUKUNU TANIMAYAN, BİR KANUNSUZLAR DEVLETİ.

ÇÖREKLENDİĞİ COĞRAFYALARDAKİ İNSANLARIN ÜZERİNE BOMBALAR ATAN, ATEŞ ALTINDA TUTARAK GÖÇ ETMELERİ İÇİN ZORLAYAN, GÖÇ YOLLARINDA ÖLMELERİ İÇİN HER ALÇAKLIĞI YAPAN DEVLET,

TERÖRİST VE HARAÇ ÇETELERİNİN LİDERLERİNİN ARKA PLANDAN YÖNETTİĞİ BU CANİ DEVLETİN TARİH SAYFALARINDA BİR TEK ŞEREFLİ SAYFASINA RASTLAYAMAZSINIZ.

HAL BÖYLEYKEN KALKIP HER ZAMANKİ GİBİ YÜZSÜZCE ŞEREFLİ MİLLETİMİZE ÇAMUR ATABİLMEKTEDİR

LAKİN ARTIK SESİ GÜR ÇIKMAMAKTADIR.

BUNLAR İYİ GÜNLERİDİR.

İÇİMİZDEKİ KUKLALARININ VE UZANTILARININ CILIZ SESLERİ DE ZAVALILIKLARININ DIŞA YANSIMASIDIR. BU ZAVALLILARIN YALNIZ KALACAKLARI GÜNLER ÇOK YAKINDIR.

HİÇ BİR DEVLET, HİÇ BİR MİLLET, HİÇ BİR GÜÇ BU NECİP MİLLETİN BİLİNEN BEŞ BİN YILLIK ŞANLI MAZİSİNDE OLGUNLAŞTIRDIĞI, OLUŞTURDUĞU VE BÜYÜTTÜĞÜ GÖNÜL MEDENİYETİNİ LEKELİYEMEYECEK, ONA İSTEDİĞİ YAFTAYI VURAMAYACAKTIR.

BUNA BÜYÜK MİLLETİMİZ ASLA MÜSAADE ETMEYECEKTİR.

“Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Senin ilini ve töreni kim bozabilir! "Bilge Kağan"

Cengizhan GÜNDOĞDU - Tes-iş Sendikası Doğu Karadeniz Şube BaşkanıArakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fındık fiyatı 60 liranın altında olmamalı

Haberi Oku