Eğitim:
Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman ARICIOĞLU, KTÜ'yü  Ziyaret Etti

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman ARICIOĞLU, KTÜ ile iş birliğini güçlendirmek ve gençlere sunulan spor imkânlar hakkında önemli konuları ele almak amacıyla Rektör Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’yı makamında ziyaret etti.

 

Sporun, üniversite gençliği için ne kadar önemli bir yere sahip olduğu vurgulanan ve spor etkinliklerinin artırılması üzerine fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman ARICIOĞLU, gençler arasında sporun yaygınlaşmasını sağlamak ve spor yapma alışkanlığını kazandırmak adına kurum olarak çeşitli projeler üzerinde çalıştıklarını ifade ederek bu projeler arasında üniversiteler ile iş birliği yapmanın, süreçte en önemli noktalardan birisini oluşturduğunu vurguladı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI özellikle Üniversitemizdeki gençlere yönelik spor alanında yürütülen projeleri anlatarak Üniversitemizin, gençlere spor yapma imkanları sağlamak ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla çeşitli tesislerde, birçok etkinlik düzenlediğini belirtti.

 

 

Üniversite ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında gerçekleştirilebilecek iş birliği protokolleri üzerine de görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, her iki kurum arasında yapılacak iş birliği ve ortak projelerin geliştirilmesi için üzerinde durulan projeler, gençlerin spor yapma imkânlarının artırılması ve gençlik faaliyetlerinin desteklenmesi noktasında fikir birliğine varıldı. Bu ortak projelerin hayata geçirilmesi ile birlikte gençlerin spor ile daha fazla buluşması ve geleceğe daha sağlıklı adımlarla ilerlemesi hedefleniyor.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ÇORUH EDAŞ “TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ DÜNYA”...

Haberi Oku