Ekonomi:
'Kadın ve genç girişimcilerin ortak yatırıma, ihracata yönelmesini destekliyoruz'

 TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları Doğu Karadeniz Bölge Toplantısı Hopa Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlendi.

Toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Karlıbel, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Demircioğlu, Borçka Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eşref Merttürk, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Serkan Ergin, TOBB Trabzon İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Ahsen Aydın, bölge illerinin kadın ve genç girişimciler kurulları başkanları, bölge başkanları ve diğer ilgililer katıldı.

"HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ"

Bölgedeki kadın ve genç girişimciler kurulları arasında ortak yapılabilecek projelerin değerlendirildiği toplantıda konuşan TTSO Başkanı Erkut Çelebi, "Genç ve kadın girişimcileri önemsiyor, çalışmalarına elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Gençlerin ortak girişimlerle mutlaka yurt dışına açılması, ihracat yapması için olanaklar yaratmaya çalışıyoruz. Çevre ülkelerimizde, Afrika'da önemli fırsatlar var. Odamızda bu konuda girişimcilerimize her türlü desteği verecek, projelerini yönlendirebilecek uzman profesyonel kadrolarımız bulunuyor..Bölgemizde de turizm başta olmak üzere bir çok konuda iş birliği yapılabilir. Her çalışmanıza destek olmaktan memnuniyet duyarız. Amacımız her konuda bölgesel gelişmeyi sağlamak, buna elimizden gelen katkıyı vermektir" dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sağlık Turizmi Projesi sektörde sinerji oluşturdu

Haberi Oku