Ekonomi:
TTSO üyesi firmalar Batum Turizm ve Otel Ekipmanları Fuarında tanıtıldı
  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Gürcistan'ın Batum kentinde düzenlenen 14. Uluslararası Turizm ve Otel Ekipmanları Fuarı'nda stant açtı. TTSO üyesi firmaların tanıtımının yapıldığı stantta yer alan hastaneler ve sağlık kuruluşları da sağlık turizmi alanında tanıtım gerçekleştirdi.

Batum 14. Uluslararası Turizm ve Otel Ekipmanları Fuarının açılışına Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Tornike Rijvadze, Yüksek Şura Başkanı Dato Gabaidze, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan, Türkiye'nin Batum Başkonsolosu Rıza Kağan Yılmaz, Acara Özerk Cumhuriyeti'nden bakanlar ve yetkililer katıldı.

TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Cesur Gerigelmez ve meclis üyelerinin de yer aldığı fuarda Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası stant açarak oda üyesi firmaların tanıtımını yaptı. TTSO standında yer alan hastaneler ve sağlık kuruluşları da sağlık turizminde tanıtım yaptı ve görüşmeler gerçekleştirdi.

Fuara katılan protokol üyeleri TTSO standını ziyaret etti, başta sağlık turizmi olmak üzere yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Uzungöl'deki altyapı ve yol çalışmaları...

Haberi Oku