Güncel:
AKKUŞ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Akkuş ilçe merkezinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmalarıyla ışıl ışıl olan cadde ve sokaklar, modern ve estetik bir görünüme kavuştu.

 

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yürüttüğü yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Tarımdan ekonomiye, ulaşımdan altyapıya örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, kent estetiğine de büyük önem veriyor.

 

Bu kapsamda birçok ilçede olduğu gibi Akkuş ilçesinde de çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarını günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı. Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla dekoratif aydınlatmalardan oluşan 73 direğin kurulumu yapılarak hizmete açıldı.

 

AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI DEMİRCİ: “AKKUŞ’UMUZDA SOKAK VE CADDELERİMİZ MODERN VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU”

 

Akkuş ilçesinde hayata geçirilen ışıklandırma çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Büyükşehrin çalışması ile ilçenin cadde ve sokaklarının modern bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

 

Akkuş’a verdiği önem için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ileten Başkan Demirci, “Cadde ve sokaklarımız artık ışıl ışıl. Akkuş’umuzda sokak ve caddelerimizin modern ve estetik bir görünüme kavuşması için başlatılan aydınlatma çalışmalarında sona gelindi. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve Parklar ve Yeşil Alanlar Daire Başkanımız İzzet Gündoğar’a teşekkür ederim” dedi.

 

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ekiplerince belirlenen program dahilinde birçok ilçede daha aydınlatma çalışmalarına devam ediliyor.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Soner Yıldırım: “Türk Bağımsızlık Hareketi...

Haberi Oku