Güncel:
BAŞKAN BIYIK ÇÖP TOPLADI
 

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, hafta sonu öğrencilerle birlikte Yomra sahilinde kıyı temizliği yaptı.

 

Prof. Dr. İsmail Demir, KTÜ Biyoloji Kulübü Danışmanı Biyolog Erdal Danacı, KTÜ Farabi Hastanesi Çevre Gönüllüleri, Biyoloji Bölümü Öğrencileri, Gönüllüler ve Yomra Beledisiye ekiplerinin katılımı ile çöp toplayan Başkan Bıyık, çevre temizliği konusunda herkese görev düştüğünü söyledi.

 

Çevre ve deniz temizliği için farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik Yomra sahilinde de yapıldı. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın da destek verdiği etkinlikte Yomra sahilde bulunan bisiklet ve yürüyüş yolunun sahil tarafında bulunan alanda kıyı temizliği yapıldı. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, bu tarz etkinlikleri vatandaşlarımızında katılımı ile her ayın bir günü ilçemizin farklı noktalarında yapmalıyız dedi.

 

ÇAĞRIDA BULUNDU

Çevre temizliğinin önemine vurgu yapan Başkan Bıyık, Türkiye genelinde kıyı şeritlerinde bu tarz etkinlikler yapılıyor Yomra’da da yaptıkları için mutlu olduğunu söyledi. Çevre ve deniz temizliği için herkese görev düştüğünü ifade eden Başkan Bıyık, Yomralılara çevreyi temiz tutma çağrısı yaptı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Osman Kalyoncu projelerini açıkladı

Haberi Oku