Güncel:
Başkan Kara'dan Kültür ve Turizm İl Müdürü Erdoğan'a ziyaret
 Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Tamer Erdoğan’ı ziyaret etti.

TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu ve Eğitim Müdürü Erhan Eroğlu’nun da katıldığı ziyarette, geçtiğimiz turizm sezonunun değerlendirilmesi yapıldı, yeni sezonda yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

TESOB Başkanı Metin Kara, Trabzon’daki yoğun turizm hareketinin sürdürülebilir olması için her kurumun üzerine düşeni yapması gerektiğini belirterek, “TESOB olarak turizme ayrı bir önem veriyor ve çeşitli projeler geliştiriyoruz. Bugüne kadar gerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacının karşılanması, gerek esnaf ve sanatkârlarımızın sürece uyumu gerekse misafirlerimizin karşılaştıkları sorunların en aza indirgenmesi için birçok proje uyguladık, uygulamaya da devam edeceğiz. Şehrimizin bu önemli fırsatı uzun yıllar kullanmaya devam etmesi için çalışıyoruz” dedi.

Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Tamer Erdoğan da Başkan Kara’ya ziyareti için teşekkür ederek, her konuda işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını vurguladı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘’MEDYUM’’ sahneye çıkıyor!

Haberi Oku