Güncel:
DOKA'nın 150'nci Yönetim Kurulu toplantısı Ordu'da yapıldı

 Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (DOKA) 150'nci Yönetim Kurulu toplantısı Ordu'da yapıldı. Toplantıya Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu da katıldı.

Ordu Valiliği toplantı salonunda yapılan toplantının açılışında konuşan dönem başkanı Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, "Toplantımızın gündeminde başta turizm, kırsal kalkınma ve coğrafi işaretli ürünler olmak üzere kar amacı güden ve gütmeyen kuruluşlara yönelik mali destek programlarını görüşeceğiz. Bunun yanında illerden gelen çeşitli sektörel ve tematik alanlarda güdümlü projelerin görüşülmesini ve tekliflerin değerlendirilmesini yapacağız. Ayrıca DOKA'nın cari dönemine ait bir takım hukuki ve idari mali işlerine yönelik hususlar da görüşülecek" dedi.

DOKA Yönetim Kurulu toplantısına, Giresun Valisi Enver Ünlü, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, Gümüşhane İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Eroğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin ile DOKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman katıldı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İRFAN ÇAKAR: “Batırdılar, taksit taksit...

Haberi Oku