Güncel:
Gökhan GEDİKLİ: Cumhuriyet bir Ulusun, özgürlük ve bağımsızlık uğruna hangi engelleri aşabileceğinin çarpıcı bir örneğidir.
 

Türk-İş Trabzon İl Temsilcisi ve Yol-İş Sendikası Trabzon 1 nolu Şube Başkanı Gökhan GEDİKLİ, Cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gedikli birlik ve beraberlik mesajı verdiği açıklamasında şu konulara vurgu yaptı.

 

 

“Türkiye Cumhuriyeti, büyük bir fedakarlık ve mücadele azmiyle verilen İstiklal savaşının ardından kurulmuştur. Bir ulusun, özgürlük ve bağımsızlık uğruna hangi engelleri aşabileceğinin çarpıcı bir örneğidir. Büyük Önder Atatürk’ün Cumhuriyeti biz kurduk, onu sizler yaşatacaksınız” ifadesi doğrultusunda devraldığımız emaneti var olan tüm zenginlikleri çoğaltarak yarına taşımak, bu Ülkede yaşayan her vatandaşın görev ve sorumluluğudur.

 

Bu vesile ile Ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta büyük Önder    Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakları vatan yapan Şehit ve Gazilerimizi rahmetle ve saygıyla anıyorum” dedi. 

 Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ali FAİZ: Mevlid Kandili’nin hayırlara vesile...

Haberi Oku