Güncel:
Gökhan GEDİKLİ'ye  Ankara'da önemli görev
 

Türkiye YOL-İŞ Sendikası 12. Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Trabzon’da uzun yıllar Türk-İş İl Temsilciliği ve Türkiye Yol-iş Sendikası 1 no.lu Şube Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Gökhan Gedikli yeni Genel Merkez Yönetiminde Sendikanın 2. Adamı olarak Türkiye Yol-iş Sendikası Genel Sekreterlik görevine getirildi.

 

TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Türkiye YOL-İŞ Sendikası Genel Başkanı Ramazan AĞAR yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

 

Gerçekleştirilen genel kurul sonucunda Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Ramazan AĞAR Genel Başkan, Gökhan GEDİKLİ Genel Sekreter,  Yusuf DOĞAN Genel Mali Sekreter, Mehmet YOLASIĞMAZOĞLU Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, Zeki EKİCİ Genel Eğitim Sekreteri oldu.

 

Türkiye Yol-iş Sendikası Genel Sekreteri Gökhan Gedikli yaptığı açıklamada: “12. Olağan Genel Kurulumuzun üyelerimize, YOL-İŞ’imize, işçi sınıfına ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyor, tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyorum. Trabzonlu Hemşehrilerimizin, Emekçi kardeşlerimin artık Ankara’da bir evi daha var. Dertleri sıkıntıları olduğunda kapımız kendilerine sonuna kadar açıktır” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İRFAN ÇAKAR: “Batırdılar, taksit taksit...

Haberi Oku