Güncel:
Halil Çetin: Sevdası olan yerinde durmaz. Bizim Sevdamız Duroğlu...
 

Giresun’un Duroğlu Beldesi Belediye Başkanı Halil Çetin yaptığı açıklamada, "Üst yapının yanı sıra alt yapı çalışmalarına da start vermiş bulunmaktayız. Sağlık ocağı bölgesinde alt yapı çalışmalarını başlattık.  Beldemizin tüm yollarında temizleme, asfalt, bozuk yolları düzenleme çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Belediye ekiplerimiz sokaklarda ve caddelerde temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimize öz verili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Göreve gelmeden önce Beldemiz de su sorununu çözeceğimize dair söz verdik. Belde halkımıza gereken hizmeti alacağını belirttik. Söz verdik ve yapıyoruz. Beldemiz de gerçekleştirmiş olduğumuz sondaj çalışmamızda son aşamaya geldik.

 

 

Yaz aylarında artan nüfus ve aşırı su tüketimi sebebi ile Homurlu mahallesi Yavşan ve Kuzgun sokak da mevcut şebekeye ek olarak depo yapımına başladık. Mücadelemiz su sıkıntısı yaşanmayan bir belde haline gelene kadar devam edecektir Sevdası olan yerinde durmaz. Bizim Sevdamız Duroğlu..." dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ali FAİZ, Abdulkadir Uraloğlu’nu tebrik etti

Haberi Oku