Güncel:
KABADÜZ'ÜN ÜÇ MAHALLESİNİN HAYALİ GERÇEK OLDU

 Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin çehresi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Kabadüz ilçesinde, 3 mahalleyi birbirine bağlayan 16 km’lik grup yolu asfalta buluştu.


Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları asfalt ve betona kavuşuyor.

 

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin çehresini değiştirmeye devam ediyor.


Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kabadüz ilçesine bağlı Özlükent, Derinçay ve Gümüşdere grup yolunda emülsiyon asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

 

TOPLAM UZUNLUĞU 16 KİLOMETRE

 

Ordu’nun Kabadüz İlçesi Belediye Başkanı Yener Kaya yaptığı açıklamada, “Toplam uzunluğu 16 kilometre olan Özlükent, Derinçay ve Gümüşdere grup yolunda asfalt çalışmaları tamamlandı. Bu yol aynı zamanda Dereyolu olarak bilinen Karadeniz Akdeniz Yolu’ndan bağlanarak, Özlükent ve Derinçay üzerinden Çambaşı Yaylası’na da bağlantı sağlıyor. Daha önce yolun 10 kilometrelik kısmını asfalt ile buluşturduğumuz güzergahta, Gümüşdere-Derinçay arasında kalan 6 kilometrelik mesafeyi de asfalta kavuşturduk. Kabadüz ilçemize hayırlı olsun” dedi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Soner Yıldırım: “Türk Bağımsızlık Hareketi...

Haberi Oku