Güncel:
LÖSEV'den 'Ramazan'da Önce Çocuklar İyileşsin' kampanyası

 Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Karadeniz Bölge Koordinatörü Muzaffer Gündüz, Kurumsal İletişim Koordinatörü Selma Tokay ve Sosyal Hizmetler Sorumlusu Eylül Aslan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TTSO) ziyaret ederek Başkan Yardımcısı Tolga Avcı ile görüştü.

LÖSEV Bölge Koordinatörü Muzaffer Gündüz, "Ramazan'da Önce Çocuklar İyileşsin" isimli bir bağış kampanyası düzenlediklerini belirterek, iş dünyasından bu kampanyaya destek beklediklerini ifade etti. TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı da LÖSEV'in bugüne kadar lösemili çocuklar için yaptığı çalışmaların önemine vurgu yaptı ve ziyaret için teşekkür etti.

RAMAZAN'DA ÖNCE ÇOCUKLAR İYİLEŞSİN

Dayanışmanın en yoğun yaşandığı Ramazan Ayında LÖSEV fitre, fidye ve zekât bağışlarını Lösemi ve Kanserle mücadele eden Çocuklara ulaştırıyor. Ramazanın ilk gününden bu yana teslim edilen 7 bini aşkın ihtiyaç kolileri hastaların sofralarına bereket, yarınlarına umut oluyor.

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı Türkiye genelinde kayıtlı Lösemili Çocuklar ve ailelerine hem koli destekleri hem de nakdi yardımlar ulaştırıyor. Lösemi ve Kanserle mücadele eden ihtiyaç sahibi ailelere gönderilen Ramazan kolileriyle temel gıdadan giyime, temizlik ürünlerinden oyuncağa kadar ailelerin tüm ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyor. Ramazanın başlaması ile birlikte koli yardımlarına hız veren LÖSEV, 7 binden fazla koliyi ihtiyaç sahiplerine şimdiden ulaştırdı. Koliler, Lösemiyi yenen gençler, aileleri ve Türkiye'nin farklı illerinden gelen 500'den fazla gönüllü ile birlikte LÖSEV'in hastanesi LÖSANTE'de büyük koli buluşmaları etkinliği ile hazırlanmaya devam ediyor.

Kanserle Mücadelenin En Güzel Yolu Dayanışma

LÖSEV her yıl "Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir" düşüncesiyle binlerce ailenin sofrasını bereketle donatıyor. Bu yıl da desteklerine katlanarak devam eden LÖSEV, manevi zorluklarının yanında ekonomik sıkıntılarla da başa çıkmaya çalışan kanser hastaları için dayanışmanın gücünü ortaya koyuyor.

"Koli Koli Mutluluk" Hediye Edebilirsiniz

Siz de fitre, fidye, zekât ve koli bağışlarınızla kanserle savaşan hastaların sofralarına bereket, yarınlarına umut olabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı içeriklerin yer aldığı kolilerde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. LÖSEV 'e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere "Ben de bir paket almak istiyorum" diyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

Acil Yardım Paketi,

Orta Aile Paketi,

Büyük Aile Paketi,

Mutlu Aile Paketi,

Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi,

Bağışlarınızı da Türkiye'deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından, ülkemizin her köşesindeki PTT şubelerinden, LÖSEV Ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek elden, tüm faturalı hatlardan 3406'ya BAGIS ya da 1998'e FİTRE yazıp SMS göndererek ulaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.losev.org.tr adresinden ya da 0312 447 06 60 nolu telefon numarasında LÖSEV'e ulaşabilirsiniz.

LÖSEV devlet desteği olmadan kamu yararına çalışan bir vakıf statüsündedir.

Çocuklarımıza birer umut olabilirsiniz.

Unutmayın, mutluluk paylaştıkça artar!Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘’MEDYUM’’ sahneye çıkıyor!

Haberi Oku