Güncel:
'Tekstilkent'in istihdam altyapısını kurslarla hazırlamalıyız'
 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri, odayı ziyarete gelen kamu, siyaset ve iş dünyası temsilcileriyle şehrin ortak çalışmayla ileriye taşınması adına çeşitli projeler konusunda görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor.


BAŞKAN ÇEBİ İLE TEKSTİLKENT GÖRÜŞÜLDÜ

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, iş insanı Mehmet Ali Derya ile Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi'yi ziyaret etti. Ziyarette, Tekstilkent, organize sanayi bölgeleri ve diğer konular değerlendirildi. TTSO Başkanı Erkut Çelebi, kurulması çalışmaları sürdürülen Tekstilkent'in özellikle kadın istihdamı bakımından önemli olduğunu vurgulayarak, Tekstilkent'e istihdam altyapısı sağlamak adına konuyla ilgili kursların açılması gerektiğini ve bu konuda odanın öncülük yapabileceğini vurguladı. Başkan Çelebi ayrıca Trabzon'daki organize sanayi bölgesi sayısını artırmak için de çalışmalar yürüttüklerini vurguladı. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi de projeler konusunda bilgi verdi, özellikle ilçeye coğrafi işaretli ürün kazandırmak için çalışmalara devam ettiklerini ve bu konuda TTSO'nun da desteğini beklediklerini söyledi.

VALİ YARDIMCILARINDAN ZİYARET

Trabzon Vali Yardımcıları Ali Yılmaz ve Hacı Osman Hökelekli, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Ziyarette çeşitli projeler ve çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

BEŞİKDÜZÜ OSB'DE YENİ YATIRIM ALANLARI OLUŞTURULACAK

Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Beşikdüzü Kaymakamı Ferhat Vardar ve yönetim kurulu üyeleri, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve TTSO yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Beşikdüzü OSB'de başta yeni yatırım alanları oluşturulması olmak üzere yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulunuldu. TTSO Başkanı Erkut Çelebi, OSB'lerin üretim, istihdam ve ihracat bakımından önemli seviyelere geldiğini ve bunu ileriye taşımak için ellerinden gelen desteği vereceklerini vurguladı.

EMLAK KATILIM BANKASINDAN ZİYARET

Türkiye Emlak Katılım Bankası Değirmendere Şube Müdürü Enes Koçoğlu, TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Koçoğlu, kamu bankası olarak iş dünyasına avantajlı çeşitli destekler verdiklerini vurguladı. TTSO Başkanı Erkut Çelebi de iş dünyasının finansmana erişiminin kolaylaştırılması ve avantajlı oranlarla bankacılık ürünlerinden yararlanmasının üretime ve istihdama daha fazla katkı yapacağını ifade etti.

ARAKLI ÇEBİ DERNEĞİNDEN ZİYARET

Araklı Çebi Derneği Başkanı İsmet Çebi ve yönetim kurulu üyeleri, TTSO Başkanı Erkut Çelebi'yi ziyaret etti. İsmet Çebi, Çelebi'ye görevinde başarı dileklerini iletti.

MİLLET PARTİSİNDEN ZİYARET

Millet Partisi Trabzon İl Başkanı Yahya Demeli ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Demeli, TTSO kurullarına yeni seçildikleri görev nedeniyle hayırlı olsun dileklerini iletti.

TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden çeşitli kişi ve kurum temsilcileri de çalışmalarında başarılar diledi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İRFAN ÇAKAR: “Batırdılar, taksit taksit...

Haberi Oku