Güncel:
Türk Hemşireler Derneği Trabzon Şubesi Heyeti, Ktü Rektörü'nü Ziyaret Etti

 KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası münasebetiyle ziyaretine gelen hemşireleri makamında ağırladı.


Üniversite Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Havva KARADENİZ, Farabi Hastanesi Başhemşiresi Sevgi DANACI, Başhemşire Yardımcısı Dilek KAPTAN ve Mehtap ÖKSÜZ ile Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gökçen YAVUZ, Yavuz Selim Kemik Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Semra ŞİŞMAN ELEVLİ ve Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sevim ATALAR’ın yer aldığı ziyarette Rektörümüz, katılımcıların Hemşireler Haftası’nı kutlayarak görev aldıkları Sağlık Hizmetleri alanında yüklendikleri ağır sorumluluklar adına kendilerine teşekkür etti.


Toplum sağlığının korunması noktasında görevlerini fedakârca yerine getiren ve en saygın mesleklerden birisini icra eden sağlık çalışanlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti aktaran Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, heyet üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Ali FAİZ, Abdulkadir Uraloğlu’nu tebrik etti

Haberi Oku