Siyaset:
Mehmet Murat Çalık, CHP Trabzon İl Başkanlığı'nı ziyaret etti
 

İstanbul’un hızla gelişen, büyüyen ilçelerinden Beylikdüzü’nün çalışkan ve başarılı Belediye Başkanı Trabzonlu hemşerimiz Mehmet Murat Çalık, CHP Trabzon İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

 

CHP Trabzon İl Başkanlığı görevine yeni seçilen Nurcan Aşçı Demiröz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte  bir süre sohbet eden Çalık, Demiröz’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

CHP Trabzon İl Başkanı Nurcan Aşçı Demiröz’de Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Mehmet Murat Çalık, 1972 yılında Trabzon Maçka'da doğdu. Rizeli bir anne ve Trabzonlu bir babanın üç çocuğundan biri olan Çalık, ilk ve ortaokul eğitimini Maçka’da, Lise eğitimini ise Trabzon Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldu. 1998 yılında şehir planlama sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin kurucu ortağı olan Çalık, 2008-2014 yılları arası Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesinde çeşitli görevlerde yöneticilik ve başkan yardımcılığı yaptı. 1999 yılından bu yana Beylikdüzü'ne katkıları bulunan Çalık, 2014-2018 tarihlerinde Beylikdüzü Belediyesi'nde Ekrem İmamoğlu’nun yakın çalışma ekibinde Teknik Koordinatörlük ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde yer aldı. Çalık, evli ve iki çocuk babasıdır.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bak: Yüzde 20 indirimden hangi emekliler...

Haberi Oku