Güncel:
18 İLÇEDE BAYRAM TEMİZLİĞİ
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde, 18 ilçede temizlik seferberliği başlattı. Başkan Genç, vatandaşların bayramı temiz ve düzenli bir çevrede geçirmelerini sağlamak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehri bayrama hazırlamak amacıyla geniş kapsamlı bir temizlik seferberliği başlattı. Bu kapsamda belediye ekipleri sadece merkezde değil, Trabzon'un 18 ilçesinde gece gündüz demeden yoğun bir temizlik çalışması yürütüyor. Şehrin her noktasında etkin bir şekilde uygulanan çalışmalar arasında; üst geçitlerin ve alt geçitlerin yıkanması, mezarlıkların temizliği, karayolları ve kaldırımların temizlenmesi, meydan çevresi düzenlemeleri, sahil kıyılarının ve plajların temizlenmesi, otobüs duraklarının bakımı ve temizliği yer alıyor. Trabzon'un doğusundan batısına kadar tüm ilçelerde eş zamanlı olarak faaliyetler yürütülürken özellikle turizm destinasyonları olarak bilinen ve vatandaşların en çok uğradığı mekanlar özenle temizlenerek bayram öncesi ziyaretçilere hazır hale getirildi.

EKİPLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, bayram öncesi yapılan bu yoğun temizlik çalışmalarının şehrin hem estetik görüntüsüne hem de halk sağlığına önemli ölçüde katkı sunduğunu belirtti. Vatandaşların bayramı temiz ve düzenli bir çevrede geçirmelerini sağlamak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Genç, tüm ekiplere ve çalışanlara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

DOĞALGAZ ABONESİ OLMAYAN İŞLETMELERE CEZA...

Haberi Oku