Siyaset:
KAYA'YA SEVGİ SELİ
 

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya, her kesimden büyük ilgi gördüklerini söyledi, "Milletimizin hayır duasını alacağız; bundan kıymetli hiçbir şey yok" dedi.

 

 

KAYA'YA SEVGİ SELİ

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren  CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya, Kemeraltı esnafını ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi, çözüm önerilerini anlattı. Esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Kaya, "Partili partisiz her kesimden insanın sevgisiyle karşılaşıyoruz. Biz de halkımızın bu sevgisine ve güvenine layık olabilme gayreti ile dinlenmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz gönüllerde yer yapacağız, milletimizin hayır duasını alacağız; bundan kıymetli hiçbir şey yok" dedi.

 

 

ESNAFA CAN SUYU

Esnafın sorunlarının farkında olduklarını vurgulayan Ahmet Kaya, "Gün geliyor esnafımız siftah yapamadan kepenk kapatıyor. Hem artan maliyetler hem de yüksek enflasyon nedeniyle azalan müşteri sayısı esnafı bir darboğaza sürüklemekte" dedi. Zor günler geçiren esnafa can suyu olacak projeler hazırladıklarını belirten Kaya, "Ortahisar'ı bir cazibe merkezi haline getireceğiz. Esnafımızla birlikte hayata geçireceğimiz Trabzon İndirim Günleri ile Ordu'dan Erzurum'a kadar bir çok ilden vatandaşımızın alışveriş için Trabzon'a gelmesini sağlayacağız. Hem esnaf kazanacak hem de dar gelirli vatandaşımız" diye konuştu.

 

DERDİMİZ ORTAHİSAR

"Evimiz Ortahisar, derdimiz Ortahisar" diyen CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya, "Milletvekili olarak yıllarca hizmet ettiğim memleketime artık belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. O partili, bu partili demeden her vatandaşımıza hizmet götüreceğiz. Kapısı açık, gönlü açık bir sosyal belediyecilik anlayışı ortaya koyacağız" ifadelerini kullandı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Bak: Yüzde 20 indirimden hangi emekliler...

Haberi Oku