Eğitim:
Araklı MYO'da Mezuniyet Sevinci

 

Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Mezuniyet Töreni coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Dönemi “Son Ders” Mezuniyet Töreni, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Törene; Araklı Kaymakamı Yusuf Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Veli Göçmen, İlçe Jandarma Komutanı V. Recai İnan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Serdan, CHP İlçe Başkanı Mecit Solmaz, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, İş İnsanı Edip SEVİNÇ ve Ali Haydar BAŞ, Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Osman Şener, Prof. Dr. Mustafa Kandaz, Prof. Dr. İrfan Acar, Prof. Dr. İbrahim Turna, Doç. Dr. İsmail Altun, Doç. Dr. Mustafa Şinasi Ayaz, Doç. Dr. Özcan Özyurt, Öğr. Gör. Dr. Cahit Soysal, Araklı Öğretmenevi Müdürü Ali Hamza Aydın, Araklı İlçe Nüfus Müdürü Sadık Aktaş, önceki dönem Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, öğrencilerin aileleri ve çok sayıda davetli iştirak etti.

 

Mezuniyet töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Çebi Bal, Araklı Ali Cevat Özyurt Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan tüm öğrencilere başarılar diledi. Araklı Kaymakamı Yusuf Akın ve Meslek Yüksekokulu Birincisi Muhammet Enes Yılmaz tarafından konuşma gerçekleştirilen törende, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, İş İnsanı Edip Sevinç ve Ali Haydar Baş tarafından öğrencilere,iş hayatına ilişkin tavsiye ve birikimlerini anlattıkları son ders yapıldı.

 

Konuşmaların ardından Araklı Kaymakamı Yusuf Akın tarafından Meslek Yüksekokulu Birincisi Muhammet Enes Yılmaz’a, önceki dönem Araklı Belediyesi Başkanı Recep Çebi,Meslek Yüksekokulu İkincisi Eda Erdel’e, Meslek YüksekokuluÜçüncüsü Oğuzhan Çelik’e ise İş İnsanı Fatih Çebi tarafından hediye ve plaket takdim edildi.

Program, Meslek Yüksekokulu Birincisi Muhammet Enes Yılmaz’a, Meslek Yüksekokulu İkincisi Eda Erdel’e, Meslek YüksekokuluÜçüncüsü Oğuzhan Çelik’e plaket ve belge takdimi, mezuniyet andının okunması ve kep atma merasiminin ardından sona erdi.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Trabzonlu dağcılar Türkiye'nin ikinci...

Haberi Oku