Ekonomi:
Beşikdüzü OSB'deki firmalar TTSO'nun hizmetleri konusunda bilgilendirildi

 Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Proje Koordinasyon Ofisi ekibi, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek yürütülen çalışmalar ve üyelerin faydalanabileceği hizmetler hakkında bilgi verdi.

TTSO Proje Koordinasyon Ofisi proje ekibi, Organize Sanayi Bölgesi firmalarına yönelik düzenlenen tanıtım toplantısında, yürütülen Kümelenme, B2B ve Alım Heyetleri, Uluslararası İş birliği Profili Oluşturma, Eğitim Faaliyetleri, Uluslararası Bilgi Talebi, Uluslararası Projeler, Firma Hedef Pazar Analiz Raporu ve Fikri Mülkiyet Hakkı çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Proje Koordinasyon Ofisi Proje Uzmanı Elif Duman, 50'den fazla ülkede faaliyetleri yürütülen Avrupa İşletmeler Ağı Projesi hakkında detaylı bilgi vererek firmaların bu ağda yeni iş birliklerini kurmaları için fırsat sunduklarını ifade etti. Proje Uzmanı Mümin Gençoğlu Proje Koordinasyon Ofisi tarafından yürütülen, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenen Kümelenme projeleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaret programında, Trabzon KOSGEB Müdürlüğü KOBİ Uzmanı Hilal Altun, firmaların yeşil dönüşümünü verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak olan KOSGEB Yeşil Sanayi Destek Programı hakkında bilgi aktardı.Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sağlık Turizmi Projesi sektörde sinerji oluşturdu

Haberi Oku