Güncel:
Mustafa Bak: 'İnsanları açlık sınırında yaşamaya mahkum ettiniz”
 CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, Trabzon Meydanı’nda CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılımı ile 20 Mart tarihinde gerçekleştirilen mitingle ilgili AKP İl Başkanı Sezgin Mumcu’nun katılımın az olduğu iddiasıyla ‘Fiyasko’ yakıştırması yapmasına cevap verdi. Bak, “İnsanları açlık sınırında yaşamaya mahkum ettiniz. Sizin için varsa yoksa kendi iktidarınız, kendi ikbaliniz” dedi.

 

Mustafa Bak'ın açıklamaları şöyle: 

20 Mart Çarşamba günü Genel Başkanımız Sayın Özgür ÖZEL’in katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz halk buluşmasına halkımızın göstermiş olduğu büyük ilgi için hepsine yürekten teşekkürlerimizi sunuyorum. Ramazan ayı olması, hafta içi olması ve erken saatte yapılmış olmasına karşın bunların hiçbirini bahane etmeyerek alanı dolduran binlerce vatandaşımızın sesine tercüman olduğumuz için Genel Başkanımız Özgür Özel’e de Trabzon halkı adına ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak geçmişten bugüne her zaman halkımızın yanında ve “Kimsesizlerin Kimsesi” olmaya gayret ediyoruz. Ama görüyoruz ki birileri bundan oldukça rahatsız olmuş. Görünen o ki AKP’nin il başkanı Sezgin Mumcu’yu şimdiden bir telaş almış, hezeyan içinde açıklamalarına şahit oluyoruz. Açıklamalarına bakılırsa o da alanda imiş ama “Güneş Gözlüğü” takmış olacak ki o kadar kalabalıktan onu fark edememişiz. Ama en azından halkın içinde olması da onun için bir başarıdır.

Evet “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” Halk ekonomik yönden Cumhuriyet tarihinin en kötü dönemini yaşıyor ama sizin keyfiniz yerinde. Trabzon her geçen gün kan kaybediyor ama sizin umurunuzda değil. Trabzon bölgenin en düşük yatırım alan ili durumunda ama halkın yoksulluğu belli ki sizleri hiç ilgilendirmiyor. İnsanları açlık sınırında yaşamaya mahkum ettiniz. Sizin için Varsa Yoksa kendi iktidarınız, kendi ikbaliniz.

 

Kaybettiğinizi sizde görüyorsunuz, son çırpınışlarınızın nedeni bu olsa gerek. Trabzon halkı 31 Mart günü size sandıkta gerekli cevabı verecektir. 22 yıllık bir iktidar vatandaşa vaat de bulunmaz, iş yapar. Siz bizlere laf yetiştirirken bile ülke tarihin en yüksek faiz yüküyle rekor kırdı sayın başkan. Bu ayıp da size yeter dedi. 

Arakli Medya
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

18 İLÇEDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Haberi Oku